Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2018 r. o 08:25 Powrót do artykułu
A kto może być ta popieraną przez PO kandydatką? obstawiamy: 1. Barbara Chwesiuk? 2. Jolanta Wolanin? 3. Iwona Kaliszuk? 4. Anna Stolarczuk?
Stolarczukowa to sobie może startować na gospodarza domu gdzie są mieszkania +, a i tam raczej nie miała by szans. Zbieranie do puszek pod cmentarzem jak to robiła, to jej zadanie. Kto by nie startował to jest koniec PO , ich miejsca w radzie zajmą członkowei Białej Samorządowej i SLD. Dziwię się tylko, że po skandalu  w parku gdzie Broniewicz knikował z PO, chce u siebie zdrajcę z PO. To jest droga donikąd, powoduje upartyjnienie tego stowarzyszenia. Odejście i to przed wyborami z PO to świadczy tylko  małości tego człowieka.Mam nadzieję ,że to będzie polityczny koniec Izdebskiego. Zwykły mały karierowicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie żadnego zwąchiwania się z żadną partią polityczną !!!
A przyjmowanie osób do stowarzyszenia, które jeszcze niedawno popierali Stefaniuka w głosowaniach to co to jest ? Dla mnie takie postępowanie Broniewicza jest nie do przyjęcia. Broniewicz rozdrabnia cały swój kapitał i daje oręż w ręce jego oponentów. Czuję się po raz kolejny tak jakby Samorządowa napluła mi w twarz. Albo Broniewicz to jakiś rzeczywiście niepoważny facet i nie ma pojęcia co wyczynia, albo faryzeusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka powinna wystartować, dostałaby 0,001 % , to w końcu dotarłoby by do niej ,że nic nie znaczy na mapie politycznej miasta. Ja też lubię kabaret , ale są jakieś pewne granice .... Jeśli chodzi o Bronka, PiS się nie może nadziwić jak głupie błędy robi ten działacz. Podsyłają mu na rozmowy różnych takich , ten wierzy jak małe dziecko ,że ludzie mają dobre intencje, potem co niektórzy donoszą komu trzeba, bo nie chcą za sobą palić mostów. Zwykły cyrk na kółkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem od jednego z członków Białej Samorządowej , że podjeli taką uchwałę w której mowa jest, że żaden członek jakiejkolwiek partii , ani żaden obecny radny nie znajdzie się na listach wyborczych w nadchodzących wyborach samorządowych. Pożyjemy - zobaczymy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzyjcie bezpartyjną babkę. Anna Chwałek na prezydenta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pikniku PO zyskało wizerunkowo , a Bronek się skompromitował. I po co Ci Broniu to było ? Teraz ciąg dalszy kompromitacji przewodniczącego , bo przyjmuje członków PO. I kto jeszcze dziś uwierzy w tą bezpartyjność, w jakieś dobre intencje tego Pana ? Dla mnie Bronek to dyletant polityczny, człowiek chorągiewka, nie wiarygodna postać, bo co innego mówi ,a co innego bezczelnie potem robi. Traktuj człowieku wyborców poważnie, bo wychodzisz na klauna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem od jednego z członków Białej Samorządowej , że podjeli taką uchwałę w której mowa jest, że żaden członek jakiejkolwiek partii , ani żaden obecny radny nie znajdzie się na listach wyborczych w nadchodzących wyborach samorządowych
I to byłby świetny pomysł, swoisty okres próby i karencji , okres sprawdzenia ich intencji, którzy teraz raptem, przed wyborami zapałali miłością do Białej Samorządowej i liczą ,że na grzbiecie Pana Broniewicza dojdą do koryta. Jeżeli tak będzie Biała Samorządowa ma mój głos  rodziny także. Trzymam za słowo Panie Bogusławie. Proszę uważać na wysłanników PiS-u których do Was przysyłają i fłaszywych ludzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie brakuje fałszywych postaci. Dajmy na to taki " Malowany". Przytupał na Kościuszki , żeby nadstawić ucha, zorientować się o co chodzi w tym wszystkim i sprawdzić, czy aby Broniewicza można będzie w razie czego ustawić jak pionka do swoich biznesowych celów. I w przypadku pomyślnych wiatrów dla tego stowarzyszenia ustawić się wobec nich jak należy, dokonać o 180 stopni odwrotu, licząc ,że nikt tego nie wychwyci. Na razie dziękował publicznie obecnym władzom, wychwalając ich pod niebiosa, mizdrząc się do nich. Biała Samorządowa musi uważać na takie postacie. To samo Sosenka, gdzie tu by się przykleić, żeby dalej trwać licząc na głosy urobionej , niezbyt inteligentnej gawiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haidar z SLD wspiera Platformę , która wspiera PiS w Radzie Miasta. Ręce opadają do samej ziemi. Nie ma się co dziwić z drugiej strony, Waldek Godlewski z SLD głosował za podwyżką pensji dla Stefaniuka i nie tylko w tym. Na głosy ludzi dawnego aparatu i lewicy nie licz Haidar. Pójdziemy głosować na Białą Samorządową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna Chwałek to ta kandydatka - nie z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To będzie CHWAŁEK Anka-czyli bezpartyjna-Żmijan wyraźnie powiedział, że to kobieta spoza PO. Czytajcie uważnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wszystko w temacie. To dlatego chciała żeby pracowali u niej ludzie z bialskiego magistratu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie towarzyszu Żmijan, waszym naturalnym sprzymierzeńcem przeciągu kilku ostatnich lat w mieście Biała Podlaska było Prawo i Sprawiedliwość . Nie opowiadajcie więc dyrdymałów ,że było i jest inaczej. Nie udawajcie kogoś kim nie jesteście. Spójrzcie z rana w swoją twarz i odpowiedzcie sobie kim jestem dlaczego stałem się tym kim jestem. Jesteście gorsi niż PiS, bo kolaboranci zawsze są gorsi i dlatego nie ma przyszłości dla was w tym mieście. I dlatego przegracie z kretesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwałkowa czapkowała przed władzami miasta, nie jest politykiem. Jej szanse są żadne, ale zostanie wstawiona w wybory po to ,żeby Stefaniuk po wyborach tej kobiecie zaproponował stanowisko v-ce. Tak jak wcześniej dla Litwina. I zostanie dopełniony cały plan. Żonka Litwina robi dziekanacie w PSW to i on może zawsze wrócić na pseudo wykładowcę do której Berger ściąga i zatrudnia całe rodziny sprzymierzeńców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała samorzadowa - towarzystwo wzajemnej adoracji przegranych politycznie nieudaczników i odsunietych od władzy i wpływów skompromitowanych ludzi. I oni mają reprezentować mieszkańców? Reprezentują ale tylko swoje niespełnione ambicje i chęć powrotu do władzy.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jej szanse są żadne, ale zostanie wstawiona w wybory po to ,żeby Stefaniuk po wyborach tej kobiecie zaproponował stanowisko v-ce.
Dokładnie. A po wyborach dalej będzie koalicja PiS- PO , trochę w innym wizerunkowym wydaniu. Na razie trzeba się odciąć chociaż na jakiś czas od PiS-u, żeby ci naiwni prowincjusze z tego zapyziałego miasta wciąż myśleli ,że jesteśmy w opozycji. Musimy trochę kręcić się też przy Białej Samorządowej i SLD , żeby zyskać w oczach tych biednych, nieszczęsliwych ludzi zamieszkujących to miasto ,  którzy nic z tego nie rozumieją . Nie każdemu przecież  dają rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie może ktoś odpowie bo ja nie wiem ...ile zarabia żona pana Stefaniuka z racji zasiadania w radach nadzorczych spółek skarbu państwa ...czy to jest 20 czy 30 tys miesięcznie ..proszę o podpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żmijan warto by było najpierw zapytać panią Anię a nie jak jakiś naczelnik mianować kandydatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co? a ja myślę, że kandydatką będzie  Alicja Łagowska. Gdyby tak wygrała, a ma ogromne szanse, to z pewnością swoim zastępcą mianowałaby Andrzeja Nitychoruka. Wtedy  byłaby realna szansa na uczciwe zarządzanie, błyskawiczny rozwój miasta i znaczną poprawę  codziennego życia mieszkańcow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna Chwałek to kobieta która zasługuje na ogromny szacunek. Zaczynała sama i poradziła sobie. Ma niezwykłe umiejetnosci zjednywania sobie ludzi. Może jeszcze zdziałać bardzo dużo tylko szkoda by było stowarzyszenia bez niej to byłaby już inna bajka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...